KONST / Litografier / Litografi 14477256
nr 1447 7256
Litografi
G Alex. Signerad, numrerad 161/710. Bildmått: 31x38, yttermått inklusive ram: 52x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:44:52
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)